V.Keršulio įmonė Autorizuotas STIHL serviso dileris
Enums.CMSContentType.AboutUsImage

2014 metais atšventusi savo 20 metų veiklos jubiliejų V. Keršulio įmonė - oficialus STIHL ir VIKING atstovas. Šiandien įmonei priklausančias parduotuves galite rasti Biržuose, Pasvalyje ir Kupiškyje. Didžiuojamės būdami įgaliotu STIHL ir VIKING pardavėju ir turėdami didžiulę patirtį mūsų įmonės kvalifikuoti darbuotojai garantuoja aukščiausią paslaugų ir aptarnavimo kokybę.

Paslaugos:

 • Padedame pasirinkti įrenginius pagal poreikį, išklausome pageidavimų, atsižvelgiame į lūkesčius ir randame geriausią sprendimą.
 • Konsultuojame techniniais klausimais, tiekiame originalias atsargines dalis.
 • Atliekame priežiūros, profilaktikos, techninio aptarnavimo, garantinio ir pogarantinio remonto darbus.

Su STIHL ir VIKING gaminiais Jūsų atliekamas darbas taps malonumu, o su mūsų patarimais ir pateikta informacija technika veiks ilgai ir patikimai. Atkaklumas, techninės dalies išmanymas bei domėjimasis kiekvieno kliento poreikiais užtikrina kokybišką darbų atlikimą. Esame tikri – liksite maloniai nustebinti ne tik mūsų komandos lankstumu, techninėmis galimybėmis, bet ir mūsų darbuotojų profesionalumu bei patirtimi. Mūsų specialistų komanda atsakys į visus jūsų klausimus. Mes mielai padėsime Jums!

Vietos

 • V.Keršulio įmonė
  Rotušės g. 21
  Biržai Panevėžio apskritis 41138
  LT
  Tel: +37045035270
 • V. Keršulio įmonė
  Vytauto g. 12
  Kupiškis Panevėžio apskritis 40115
  LT
  Tel: +37045935258
 • V.Keršulio įmonė
  Panevėžio g. 20
  Pasvalys Panevėžio apskritis 39151
  LT
  Tel: +37045150957
Susisiekti su mumis